روزگشت مجله گردشگری و سفر

معرفی هتل های 4 ستاره استانبول

استانبول

یکی از زیباترین و ارزان ترین مقصدهای گردشگری که بویژه در فصل تابستان گردشگران را به خود جذب می کند شهر زیبای استانبول است. یکی از مسائلی که برای گردشگران اهمیت دارد اقامت آنها در یک هتل خوب با هزینه مناسب است.در اینجا بهترین هتل های 4ستاره استانبول را معرفی می کند، ما را همراهی کنید.

هتل های 4 ستاره استانبول برای گردشگران

معرفی هتل های 4 ستاره استانبول

هتل گرند هیلاریوم (Grand Hilarium)

کسانی که دوست دارند در نزدیکی آثار تاریخی باشند این هتل برایشان انتخاب مناسبی است چون در منطقه تاریخی ینی کاپی قرار دارد. این هتل در سال ۲۰۰۳ ساخته شده و ۷۴ اتاق دارد که همه اتاق ها امکاناتی مثل تلویزیون، مینی بار، حمام، وای فای رایگان و … دارند. هتل یک رستوران دارد که در آن غذاهای بین المللی و محلی سرو می شود. هتل باشگاهی مجهز، سونا، استخر سرپوشیده و حمام ترکی دارد که برای استفاده از آن ها باید هزینه اضافی پرداخت کنید. هتل از نظر دسترسی به حمل و نقل عمومی موقعیت خوبی دارد و  فاصله اش تا ایستگاه قطار ینی کاپی و تا ایستگاه متروی مارمارای ینی کاپی ۲۰۰ متر است. همچنین فاصله هتل تا فرودگاه آتاتورک ۱۱٫۵ و تا فرودگاه صبیحا ۳۲ کیلومتر است. برای رفتن به جاذبه های دیدنی فاصله هتل تا مسجد سلیمانیه ۱٫۴ کیلومتر، تا بازار ادویه ۱٫۸ کیلومتر، تا ایاصوفیه ۲٫۲ کیلومتر، تا برج گالاتا ۲٫۸ و تا میدان تکسیم ۵ کیلومتر است.

معرفی هتل های 4 ستاره استانبول
معرفی هتل های 4 ستاره استانبول

هتل کارلتون (Carlton)

هتل کارلتون در سال ۱۹۹۰ با ۷۵ اتاق در چند قدمی منطقه سلطان احمد ساخته شد. همه اتاق ها مجهز به وای فای رایگان، تلویزیون، مینی بار، چای| قهوره ساز و … هستند. هتل دو رستوران دارد که در آن صبحانه بوفه مفصل و برای ناهار و شام غذاهای ترکی و بین المللی سرو می شود. فاصله هتل تا مسجد آبی و کاخ توپکاپی ۱ کیلومتر و تا فرودگاه آتاتورک ۲۰ دقیقه رانندگی است. از نطر دسترسی به حمل و نقل عمومی فاصله هتل تا ایستگاه متروی مارمارای ینی کاپی ۹۰۰ متر و تا ایستگاه تراموای لاللی ۴۰۰ متر است.

معرفی هتل های 4 ستاره استانبول
معرفی هتل های 4 ستاره استانبول

هتل میدتاون (Midtown)

هتل میدتاون در سال ۲۰۰۷ با ۸۰ اتاق در ۱۰۰ متری میدان تکسیم تاسیس شد. بیشتر گردشگران استانبول هتلی در نزدیکی میدان تکسیم را دوست دارند تا به به انواع وسایل حمل و نقل عمومی و مراکز خرید نزدیک باشند اگر شما هم از این دست افراد هستید هتل میدتاون برایتان مناسب است. خیابان پرهیاهو و شلوغ استقلال با گالری ها، موزه و بوتیک های لوکسش در چند متری هتل است که می توانید به راحتی پیاده به آنجا بروید. همه اتاق های هتل دارای امکانات ال سی دی، تلویزیون، وای فای رایگان، حمام و … هستند. در رستوران هتل می توانید برای صبحانه از بین پنکیک ها، میوه های تازه و انواع خوراکی های خوشمزه صبحانه مورد علاقه خود ر انتخاب کنید. سرآشپز رستوران هتل که بارها جوایز مختلف برنده شده غذاهای سوئدی، مکزیکی، ایتالیایی و .. می پزد.

معرفی هتل های 4 ستاره استانبول
معرفی هتل های 4 ستاره استانبول

منبع:الی گشت

مطالب دیگر ترکیه